fbpx

Wieczór Panieński w domku nad jeziorem

W sierpniowe, niedzielne popołudnie spotkałam się z grupką przesympatycznych dziewczyn na wieczorze Panieńskim Karoliny. Przyszła Panna Młoda wymarzyła sobie sesję na plaży w gronie najbliższych przyjaciółek, a mi udało się to marzenie spełnić.

Dziewczyny przygotowały się naprawdę super! Poza szampanem Karolina zamówiła tematyczne balony a dziewczyny starały się ubrać w zbliżonym do siebie klimacie – stawiając na luźne, kobiece sukienki. Nie zabrakło również masy śmiechu i wygłupów. Pogoda może nie dopisała nam w 100%, ale miałyśmy piękne widoki i nie padał deszcz, więc czego chcieć więcej? Dziewczyny również przystroiły pomost, na którym udało zrobić się kilka fajnych zdjęć. Na sam koniec okazało się, że woda wcale nie jest taka zimna, więc dziewczyny przy okazji mogły pomoczyć sobie nogi. I kto by pomyślał, że sesja może tak wyglądać? Nie musi być stresująco, poważnie i sztucznie.

Często przyjaciółki przyszłej Panny Młodej zastanawiają się nad wykonaniem takiej sesji. Zawsze jest to strzał w 10! W przypadku wieczoru Panieńskiego Karoliny, ona sama wpadła na taki pomysł – lecz realizację i wszystkie formalności zostawiła swojej najlepszej świadkowej. Często sesja jest dobrym rozluźnieniem przez stresującym Dniem Ślubu. Nie wiemy jak to wszystko będzie wyglądać, mamy mnóstwo spraw jeszcze do zrobienia a tak mało czasu.  Poza tym sam fakt zbliżającego się tego dnia w naszym życiu jest stresujący. Dlatego sesja z najbliższymi przyjaciółkami czy koleżankami jest super pomysłem. Nie musimy organizować kolejnej rzeczy, bo mamy świadkową, która doskonale sobie z tym poradzi. Mamy chwilę spokoju i relaksu, który można fantastycznie wykorzystać. Poza sesją, jest jeszcze przecież kilka innych atrakcji które tego wieczoru się dzieją.

Przede wszystkim to czym mogę się z Wami podzielić jest postawienie na prostotę i dobrą zabawę. Same pomyślcie co będziecie później pamiętać – czy mnóstwo nadmuchanych dekoracji, czy miła atmosferę, w które wszystkie doskonale się odnajdziecie. Kilka fajnych dodatków i stroje, w których dobrze się czujecie to klucz do sukcesu takiej sesji. Sami możecie zobaczyć jak pięknie wyszło to w wykonaniu tych 8 pięknych dziewczyn!

Jeśli marzy Wam się sesja w stylu boho i szukacie inspiracji to zapraszam tu 😉

3 thoughts on “Wieczór Panieński w domku nad jeziorem”

  1. Pingback: Sesja na wieczorze panieńskim w gronie przyjaciółek - KMfotografia

Leave a Comment

Shopping Cart