fbpx

Chrzest Święty Lenki w pięknym kościele w Kręgu

Przychodzę dzisiaj do Was ze zdjęciami z Chrztu Świętego Lenki. Ważny moment dla samej kruszynki jak i dla rodziców – Karoliny i Błażeja. Nie muszę ich Wam przedstawiać, bo zawitali u mnie już nie raz.

Poznaliśmy się przed ich ślubem, kiedy wybrali mnie na swojego fotografa. A chwilę później dowiedziałam się, że Karolina i Błażej spodziewają się dziecka! Ogromna radość, bo niesamowicie się cieszę kiedy mogę towarzyszyć moim klientom w najważniejszych momentach w ich życiu. Do ostatniej chwili trzymali w tajemnicy płeć dziecka i w sekrecie na sesji udało mi się dowiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka. Oczywiście, tak jak obiecałam, nikomu tego nie zdradziłam i czekałam na ten piękny dzień, kiedy Karolina wysłała mi zdjęcie małej Lenki, która przyszła na świat. Imię pięknie pasuje do niej, nawet nie wyobrażam sobie żeby mogła mieć inne 🙂 I tak doszło do momentu, kiedy towarzyszyłam im w Dniu Chrztu Świętego i mogłam sfotografować dla nich te piękne chwile.
Chrzest Święty to niesamowicie ważne wydarzenie dla całej rodziny. Uśmiechy i wzruszenia Naszych bliskich podczas tej uroczystości są bezcenne. Kiedy dzieci z całej rodziny stają na palcach, żeby zobaczyć co się dzieje. Gdy szczęśliwe babcie ocierają łzy wzruszenia, a dziadkowie ściskają je za ręce. Ciocie i wujkowie, którzy przypominają sobie ten moment, kiedy na rękach przynosili przed ołtarz swoje dzieci. Nie będzie drugiego takiego momentu w życiu Naszego dziecka, drugiego symbolicznego wkroczenia do Kościoła. Nie bójmy się zachować tych wspomnień w postaci późniejszej pamiątki na zdjęciach. Pamiętajcie, że takich chwil nie ma wiele, a przecież każdy z nas uwielbia wracać do pięknych wspomnień, które budzą w Nas mnóstwo emocji i wzruszeń.

Tymczasem zapraszam Was na opowieść małej słodkości i jeszcze słodszej całej rodzinki. Jest co wspominać, mam jeszcze większą nadzieję że rodzice Lenki tak samo jak ja lubią oglądać zdjęcia z Chrztu swojej małej córeczki.

Ściskam, K.

Leave a Comment

Shopping Cart