fbpx

Kobieca sesja Kasi przy zachodzącym słońcu w Gdańsku

Ostatnio miałam wielką przyjemność spotkać się ze wspaniałą kobietą! Z Kasią nie widziałyśmy się mnóstwo czasu, a zawsze uwielbiam robić z nią zdjęcia. Tym razem oprócz wspólnych plotek i kawy zrobiłyśmy kobiecą sesję przy zachodzącym słońcu w wiosenno-jesiennej odsłonie. Wybrałyśmy się na spacer do parku Regana w Gdańsku niedaleko naszego wspaniałego polskiego morza. Ze względu na dużą ilość turystów przez cały rok rzadko się tam wybieram, lecz tym razem poszukiwałyśmy pięknego słońca przebijającego się przez drzewa. Kasia jest aktorką, więc większa ilość ludzi nam nie przeszkadzała i udało nam się zrobić kilka prostych, subtelnych kadrów.

Sesja z Kasią zawsze odbywa się bardzo naturalnie, nie muszę za wiele mówić na temat klimatu i uczyć jakie chciałabym uzyskać. Ona niesamowicie wyczuwa to wszystko i w bardzo szybkim czasie jesteśmy w stanie zrobić to o czym myślałam. Zawsze przerasta to moje oczekiwania! Kasia ma niesamowitą urodę, jest bardzo nieoczywista i oryginalna – dlatego portrety zawsze mają niesamowity klimat!

Jeśli zastanawiacie się nad sprezentowaniem sobie albo komuś bliskiemu  takiej sesji, cóż mogę Wam doradzić.. Na pewno się nie zastanawiajcie – jest to przepiękna pamiątka! Poza tym sesja kobieca bardzo mocno wpływa na poczucie własnej wartości, w końcu możecie poczuć się jak gwiazdy. Uwaga jest skupiona tylko na Was i tylko Wy w tym momencie macie czuć się pięknie. Najważniejsze to się nie krępować, albo zadbać o fotografa który będzie potrafił Was rozluźnić podczas sesji. Nie jest to trudne, sama zawsze na początku staram się zadbać o atmosferę jak i dobre samopoczucie mojej modelki.

Już po sesji możecie taki portret powiesić na ścianie i patrzeć na niego w pochmurne dni. Jaka pora jest najlepsza? Nie ma takiej, każda pora roku jest fascynująca i daje mnóstwo możliwości co do realizacji kobiecych, subtelnych sesji. Jak widzicie z Kasią szalałyśmy wczesną wiosną, wcale nie było tak ciepło! Często decydujecie się na sesje latem, bo wtedy zawsze można pomoczyć stopy w wodzie, albo pobiegać w lekkiej, zwiewnej sukience. Ale czy zimą nie można zrobić klimatycznej sesji? Można! Wystarczy tylko pomysł, a miejscem może się stać każdy kąt w waszym mieszkaniu 🙂

Tymczasem zapraszam na kilka kadrów ze wspaniałą Kasią!

Leave a Comment

Shopping Cart