fbpx

Sesja kobieca w Twoim domu

Z Julią poznałyśmy się już jakiś czas temu.. od tamtej pory zmieniła się w piękną, pewną siebie kobietę. Pewnego deszczowego popołudnia spotkałyśmy się u mnie na krótką sesje kobiecą, której towarzyszył nam mój słodki, lubiący być w centrum uwagi mops.. Grzechem byłoby nie uchwycić piękna takiej kobiety jak Julia na zdjęciach!

Na zdjęcia nie miałyśmy wiele czasu, ale udało nam się zrobić kilka klasycznych portretów.. można nawet stwierdzić, że każda z nas chciałaby takie portrety mieć. Ja bardzo 😉 Klasyka i prostota w portretach to coś co uwielbiam i zauważyłam, że Was to również przyciąga najbardziej. 

Często nie czujemy się na tyle pewnie, żeby od razu pokazać siebie w 100%. Wstęp do sesji w postaci prostych klasycznych portretów, podczas których nie musicie wymyślać i kreować kogoś kim nie jesteście. Właśnie za to kocham sesje kobiece.. za możliwość pokazania Was w każdym wydaniu, w zależności tylko od tego ile chcecie właściwie mi pokazać. 

Tak się tylko zastanawiam czy podczas sesji kobiecych właściwie w każdym wydaniu nie zdradzacie jakie jesteście naprawdę? Nasze oczy są zwierciadłem duszy i w jakim wydaniu bym Was nie pokazała to one zdradzają najwięcej.. 

Jeśli kiedykolwiek zapragnęłaś mieć taką sesję, nawet tylko dla siebie.. zapraszam Cię do obejrzenia tych pięknych, prostych portretów, które niesamowicie podkreślają to co w nas najpiękniejsze 😉 

Jeśli spodobała Ci się ta sesja i masz ochotę na więcej zajrzyj koniecznie do zakładki z sesjami kobiecymi i zobacz jakie piękne rzeczy możemy wspólnie stworzyć.. wystarczy, że klikniesz tu 😉

Leave a Comment

Shopping Cart