fbpx

Moje portfolio

Sesje kobiece

Na sesji jestem dla Ciebie, tworzę bezpieczną przestrzeń, w której będziesz mogła się otworzyć i dobrze bawić. Poczuć się kobieco, pokokietować, powariować i przekonać się, że masz w sobie to COŚ. Coś co sprawia, że jesteś wyjątkowa i piękna.

fotografia slubna trojmiasto

Sesje ślubne

Jestem zakochana w ludziach i w miłości, trochę nawet do przesady. Uwielbiam emocje, uśmiechy, drobne gesty, pocałunki i trzymanie się za ręce...

sesja wizerunkowa gdansk sopot gdynia elblag

Sesja wizerunkowa

Na sesji wizerunkowej zrobimy nie tylko firmowe ujęcia, ale połączymy je z naturalnymi zdjęciami, które pokażą Ciebie i to jaka jesteś.

Sesja zakochanych

Czas sesji, to czas dla Was. Czas na dotyk, na zabawę, na chwile uniesienia. To czas, w którym odkrywacie się trochę na nowo. Zbliżacie do siebie, wzmacnianie więź i dobrze się bawicie. U mnie nie ma pozowania… Jest za to lekkość, ruch i emocje!

Sesje ciążowe/brzuszkowe

Rosnący brzuszek, czas oczekiwania na maluszka! Nie zapomnij uwiecznić tego na zdjęciach!

Sesja noworodkowa

To Wasze pierwsze wspólne chwile, pierwszy dotyk miękkiej, pomarszczonej jeszcze skóry Waszego wymarzonego dziecka. Czas, w którym uczycie się siebie nawzajem. Nie ma lepszego momentu niż pierwsze dwa wspólne tygodnie. Czas, który ciężko opisać słowami, a który warto zachować na pamiątkowych zdjęciach.

fotograf gdansk

Jestem tu dla Ciebie

Jeśli czujesz, że jestem odpowiednim fotografem dla Ciebie, napisz do mnie i opisz jakiej sesji potrzebujesz ❤

Możesz skorzystać z formularza na stronie albo napisać bezpośrednio na maila: kontakt@manikowskafotografia.pl

Najnowsze posty

Shopping Cart