fbpx

Sesja na wieczorze panieńskim nad jeziorem |Starogard Gdański

Wiosna niesamowicie działa na nas wszystkich. A tym bardziej działa na przyszłe Panny Młode, które już niecierpliwie przebierają nóżkami w oczekiwaniu na swój wielki dzień. A jeśli dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, to tym bardziej trzeba myśleć o przygotowaniach do wieczoru Panieńskiego. Jedynego w swoim rodzaju i jednego na całe życie. Przynajmniej my kobiety zawsze tak sobie to wyobrażamy. Więc, żeby nieco Was zainspirować i podpowiedzieć jak możecie spędzić ten dzień, spieszę do Was z przepiękną relacją z wieczoru Panieńskiego Weroniki i sesją z dziewczynami.

Wieczorową porą udałyśmy się do ośrodka w Twardym Dole, malowniczo położonego nad jeziorem pośród lasów. Dziewczyny poza różnymi atrakcjami, które zaraz zobaczycie na relacji, przygotowały się do sesji nad jeziorem. Nie ukrywam, że bardzo cenię sobie jeśli dziewczyny, które zajmują się organizacją sesji z okazji wieczoru Panieńskiego. Przygotowują dodatkowe gadżety, podpowiadają pozostałym uczestniczkom co mają ubrać i jak się przygotować. Na sesji u Weroniki zrobiłyśmy też dodatkowy reportaż z pozostałym atrakcji, nie tylko ustawiane zdjęcia wspólne, ale spontaniczne ujęcia z wręczania prezentów, bądź wniesienia tortu niespodzianki. Myślę, że niejedna dziewczyna ucieszyłaby się z takiej organizacji i zaangażowania najbliższych jej dziewczyn. Od razu robi się cieplej na sercu, że ma się takie wspaniałe osoby wokół siebie.

Korzyści z sesji fotograficznej na wieczorze Panieńskim

Poza pokazaniem Wam samej sesji z panieńskiego, chciałabym Was nieco zainspirować i może troszkę przekonać do tego, że naprawdę warto zrobić sesję na wieczorze panieńskim. Zwłaszcza, że na zdjęciach widać kilka zabaw, które dziewczyny przygotowały na wieczór, i które mogą Wam się przydać. Poza wspólnymi, grupowymi zdjęciami robię kilka zdjęć każdej z Was. Przecież każda z Was składa się na tą sesję, więc dlaczego nie miałaby mieć pamiątki tylko dla siebie? Wiem, że nie wszystkie dziewczyny lubią zdjęcia, ale myślę że dwa, trzy zdjęcia w takim przypadku wystarczą. A potem są naprawdę fajną pamiątką na lata. Bardzo często na sam koniec słyszę, że to super pomysł i, że na pewno wykorzystacie te zdjęcia.

Dodatkowo jest to niepowtarzalna okazja do sprawdzenie makijażystek i fryzjerek. Wyglądacie wtedy pięknie, od razu sprawdzicie jak makijaż i fryzura będzie prezentował się na zdjęciach i czy wytrzyma całonocną zabawę. Widzicie też czy wprowadzić jakieś poprawki. A potem tylko wskakujecie w super ciuchy i pędzicie na całonocną imprezę! Albo bawicie się we własnym gronie na garden party, albo w domku nad jeziorem. Albo robicie inne rzeczy, na które macie ochotę. Przecież każda z nas jest inna i inaczej wyobraża sobie ten wieczór. Niech poniesie Wam fantazja!

To też jeden z niewielu wieczorów, kiedy macie przy sobie wszystkie najbliższe przyjaciółki i możecie spędzić ten czas tylko w babskim gronie. A efektem ubocznym takiego wieczoru są ekstra zdjęcia, które możecie sobie wydrukować i położyć obok łóżka, albo powiesić na ścianie. Czy potrzebujecie jeszcze więcej argumentów za wykonaniem sesji na wieczorze panieńskim? Myślę, że podzieliłam się z Wami największymi plusami, a wybór należy do Was! 😉

Czekam z niecierpliwością na Wasze reakcje dotyczące reportażu z całego wieczoru panieńskiego. Jeśli chciałybyście poznać więcej szczegółów dotyczących wykonania reportażu albo samej sesji z wieczoru panieńskiego piszcie do mnie albo zajrzyjcie do działu oferta, gdzie wszystko zostanie opisane 😉 A jeśli Wam mało to chodźcie zobaczyć sesje boho na wieczorze panieńskim!

Leave a Comment

Shopping Cart