fbpx

Agnieszka i Marek | sesja narzeczeńska nad morzem

Dzisiaj chciałabym Was przenieść na piaszczystą plażę na Stogach w Gdańsku i pokazać kilkanaście ujęć z sesji narzeczeńskiej Agnieszki i Marka. Kiedy umawialiśmy się na zdjęcia kilkukrotnie przeszkodziła nam pogoda. Ale w końcu udało nam się spotkać w to ciepłe, wrześniowe popołudnie. Cieszyliśmy się wszyscy miękkim piaskiem pod stopami, unoszącym się zapachem kończącego się lata i ostatnimi promieniami zachodzącego słońca. Powstało kilka naprawdę przepięknych kadrów pełnych emocji i ciepła.

Agnieszka i Marek otrzymali w prezencie świątecznym sesję u mnie od swojej rodziny. Jeszcze wtedy Agnieszka nie była świadoma, że prezent okażę się sesją narzeczeńską. Nie ukrywam, że taki prezent zawsze wiążę się z niemałym zaskoczeniem. Najczęściej nie wiem nawet z kim na sesję idę, czy styl pracy albo moje poczucie humoru spasują się z moimi modelami, więc zawsze wkrada się odrobina zaciekawienia ale też maleńki cień niepokoju. W przypadku tych dwojga nie było w ogóle o tym mowy. Agnieszkę polubiłam już od pierwszej wiadomości, a Marka od pierwszego spotkania. Wygadani, uśmiechnięci, szaleńczo w sobie zakochani. Więc czego mogłam chcieć więcej? Tylko pięknych ujęć! Dodatkowo już na samym początku okazało się, że są tuż po zaręczynach. Czułam się niesamowicie zaszczycona móc uwiecznić dla nich tych kilka pięknych kadrów i zamknąć na fotografii ich wszechogarniającą miłość. Piękniej wyobrazić sobie tego nie mogłam.

Pokazując Wam ich opowieść chciałabym żebyście wyobrazili sobie piaszczystą plażę w ciepłe wrześniowe popołudnie. Abyście oglądając fotografie czuli przesypujący się pomiędzy palcami piasek, delikatny wręcz niewyczuwalny powiew wiatru, muskające ciepłem słońce i miłość rozpalającą serca. Bo nie ma nic piękniejszego niż poczucie bezpieczeństwa, wewnętrznego spokoju i miłości ogarniającej całe ciało. A w ich wykonaniu to coś niesamowicie pięknego. Na sesji czasem podglądając ich przez wizjer czułam jakbym miłość miała na wyciągnięcie ręki. Niewymuszone gesty, pewność tej drugiej osoby i spojrzenia, których nie sposób opisać.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko przenieść Was do tego świata i czekać na Wasze reakcje.

Leave a Comment

Shopping Cart