fbpx

Sesja zakochanych w magicznie ośnieżonym lesie | Marta i Kajetan

Zima zaskakuje nas swą piękną puchatą aurą. W tym roku udało mi się uchwycić najpiękniejszą odsłonę na sesji szalenie zakochanych w sobie Marcie i Kajetanie. Bo gdzie zima jest najpiękniejsza? Tam gdzie najmniej osób jest w stanie ją podeptać swymi małymi stópkami. Wszyscy wiemy, że kiedy spadnie mnóstwo śniegu, a drzewa są oszronione – zima jest najpiękniejsza. Takie momenty nie trwają długo, więc żeby uchwycić tą magię trzeba się śpieszyć. Uwielbiam leśne spacery, lecz niestety na co dzień brakuje czasu na takie przyjemności. Więc pozostaje mi jedynie wybierać piękne miejsca na sesję plenerowe z moimi wspaniałymi modelami.

Z Martą poznałyśmy się na Targach Ślubnych w listopadzie, od razu znalazłyśmy wspólny język. Marta wzięła udział w konkursie i wygrała razem z Kajetanem sesję 🙂 Czy można przyciągać jeszcze więcej szczęścia do siebie? Myślę, że w trójkę jesteśmy tak samo bardzo zadowoleni z efektów! Nie mogliśmy doczekać się wiosny, więc na sesję wybraliśmy leśne zakątki Gdańska w zimowej odsłonie. Opatuliła nas piękna aura zimy – mnóstwo śniegu, piękne ośnieżone drzewa i mnóstwo promieni słońca, którego nam bardzo brakowało. Czego chcieć więcej? Myślę, że szczęścia już było nadto, więc bez zastanowienia wspinaliśmy się na wyższe górki i przechodziliśmy przez płotki, żeby wypatrzyć najpiękniejsze miejsca. Wybierać było w czym, więc moja artystyczna dusza robiła fikołki i tylko zacierała rączki, żeby zacząć.

Jeśli zastanawiacie się nad wspólną sesją to nie uzależniajcie swoich pomysłów tylko od pory roku. Każda z nich jest magiczna, a najważniejsze jest to co jest między Wami. Dyskretne spojrzenia, dotyk dłoni, lekkie muśnięcia. I Wasza miłość, która rozgrzewa nawet najbardziej zmarznięte serca.. Nie przejmujecie się również, że któreś z Wam nie przepada za zdjęciami. Dobry fotograf tak Wami pokieruję, że nie będziecie musieli się skupiać na tym, że ktoś robi Wam zdjęcia. Myślę, że nie jestem jedyną osobą, która to potwierdzi 🙂

A teraz zapraszam Wam na wspaniałą opowieść pełną miłości! Och jacy oni są w sobie zakochani! Daj mi koniecznie znać w komentarzu jak Ci się podobało, czekam niecierpliwie!

2 thoughts on “Sesja zakochanych w magicznie ośnieżonym lesie | Marta i Kajetan”

  1. Marta i Kajtek

    Kasiu,
    Masz racje! Nie każdy lubi zdjęcia i nie każdy potrafi pozować. Ale Ty nami pokierowałas bardzo profesjonalnie, efekty widać na każdym zdjęciu. Każde z nich ma klimat, na każdym widać emocje. Takiego fotografa mogę polecać każdemu i z pewnością będę to robić!
    Cudowne było to, ze bardzo szybko zapomnieliśmy o tym, ze poznaliśmy się chwile temu i ze robisz nam zdjęcia. Czułam się swobodnie przed Twoim obiektywem.
    Bardzo dziękujemy za te przemiłe popołudnie <3

Leave a Comment

Shopping Cart