fbpx

Sesja rodzinna, lifestyle w lesie | Trójmiasto

Cześć kochani,

W to piękne popołudnie przychodzę do Was ze wspaniałą sesją rodzinną w stylu lifestyle. Czyli naturalnie, bez pośpiechu i z dużą dawką dobrych emocji. Kocham plenery w lesie, nad morzem, na polu.. wszędzie, byle otulić Was na zdjęciach naturą.

Sesje rodzinne rządzą się swoimi prawami, tutaj przede wszystkim patrzę na dzieci. Co lubią, jak się czują i jaki mają humor. Od tego zależy jak szybko musimy się uwijać i na co mogę sobie pozwolić. Sesje lifestyle dają swobodę, w której czuję się jak ryba w wodzie. Bieganie na przemian z całusami i podrzucaniem. Czasem znajdziemy suche liście do podrzucania, a czasem bierzecie swojego czworonoga i wychodzą piękne, rodzinne i niepowtarzalne kadry.

Lubię kiedy zabieracie mnie w swoje miejsca, które są dla Was ważne. Albo takie, do których wracacie na spacer żeby pooddychać świeżym powietrzem. Dla mnie liczą się uśmiechnięte kadry i to, żebyście czuli się jak na rodzinnym spacerze. Możecie to zobaczyć na tej sesji. Kasia i Łukasz wzięli swoją słodką córkę i psa na spacer do lasu. Gonili się, chowali, rzucali liśćmi i dużo przytulali. Czy tak się robi zdjęcia? U mnie tak! Bez pozowania, spinania się i wymuszonych uśmiechów. Bierzcie w takim razie ukochanego, swoje pociechy i pupile i chodźcie na sesję!

Szykuję dla Was super promocję na lipiec! Bądźcie uważani i czekajcie, lada dzień wszystko pojawi się na moich stronach.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej kadrów z sesji lifestylowych zajrzyjcie tutaj 😉

Leave a Comment

Shopping Cart