fbpx

Sesja narzeczeńska na Starym Mieście w Gdańsku

Przed ślubem pary często zastanawiają się czy warto robić sesję narzeczeńska (spojleruję: oczywiście, że tak!). Jak podjęliście już decyzję, to później zostaje do ustalenia miejsce sesji. Czy raczej morze, a może jakaś polana, a może las, a może trochę odważniej i zdecydujecie się na miasto (znowu spojleruje: WARTO!)?

Dzisiaj chciałam Wam pokazać jak piękne zdjęcia na sesji można zrobić w mieście, na przejściu dla pieszych, przy galerii handlowej i na przypadkowych uliczkach. Często zapominamy, że najważniejsze to wybrać miejsce, które Wam się podoba, przy którym bardziej bije Wam serce. Jeśli lubicie przyrodę, to myślę, że nie ma co stawiać na sesje w mieście. Ale jeśli klimat miejski jest Wam bliski, lubicie miasto i podobają Wam się miejskie zdjęcia, to zaszalejcie!

Gdzie w Gdańsku warto zrobić sesję narzeczeńską?

Jeśli mam być szczera, to wszędzie warto zrobić sesje! Gdańsk jest przepięknym miastem i w każdej dzielnicy znajdziemy klimatyczne uliczki. Staram się otwierać oczy moim parom o podsuwać rozwiązania, o którym nie pomyślą. W dzisiejszej sesji możecie podziwiać zdjęcia, które zrobiliśmy przy galerii handlowej, ale też na przypadkowych uliczkach, na które mało kto zwraca uwagę.

Ale jeśli mam odpowiedzieć konkretnie, to moim faworytem na sesje miejskie jest Stare Miasto. Uwielbiam wszystkie uliczki i kocham na sesji trochę w nich błądzić. Zaczynam bardzo często na Targu Węglowym (zazwyczaj jest tam sporo samochodów, ale da się tak skadrować, aby nie było ich widać), jeśli nie ma tłumów to kierujemy się Długą, skręcamy w stronę ul. Świętego Ducha, kręcimy się przy Motławie i rozglądamy się. Najlepsze miejsca właśnie tak znajduje. Nie idę w konkretne miejsce, ale szukam ciekawych drzwi, przejść, obserwuje światło i wtedy decyduje, czy robimy zdjęcia tutaj, czy idziemy dalej. Polecam! Można na nowo zakochiwać się w swoim mieście!

Jak uniknąć tłumów na sesji narzeczeńskiej w mieście?

Tak szczerze mówiąc, ciężko ich uniknąć. Chyba, że zdecydujecie się na sesję o poranku. Dzięki temu, że słońce nad budynkami pojawia się dużo później, nie trzeba wstawać na sam wschód słońca. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu nastawić się na tłumy i nie zwracać na nich uwagi. Nie znamy tych ludzi, oni są ciekawi i będą nas obserwować, ale jesteśmy na sesji w konkretnym celu i na nim trzeba się skupić 😉

Co ubrać na sesję narzeczeńską w mieście?

Ubierzcie się tak jak lubicie, doskonale znacie swój styl i wiecie w czym czujecie się swobodnie. Sesje w mieście charakteryzują się dynamiką, ruchem i warto ubrać się wygodnie. W sumie wszystkie moje sesje takie są, więc nie zachęcam do ciasnych, obcisłych ubrań, które będą krępować ruchy. Jeśli nie jesteście pewni co ubrać, napiszcie do mnie, wyślijcie zdjęcia i wspólnie wybierzemy Wam stylizacje do sesji 😉 Na pewno warto również zrezygnować z ubrań, które mają wielkie nadruki i do tego neonowe kolory.

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej i czy w ogóle warto ją zrobić?

Już po wstępie wiecie, że naprawdę warto zrobić wspólną sesję przed ślubem! Poznacie fotografa, macie niesamowitą randkę i w pakiecie piękne zdjęcia! Czego chcieć więcej? Natomiast w kwestii przygotowania do sesji zapraszam Was na wpis, który poświęciłam przygotowaniu do sesji narzeczeńskiej. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ

Omówiliśmy najważniejsze aspekty sesji narzeczeńskiej w mieście, chodźcie więc pozachwycać się naturalnymi kadrami z miejskiej sesji Pauliny i Krystiana! Trafiliśmy w świąteczny poranek, dzięki czemu uniknęliśmy ludzi na mieście i zdarzały się momenty, kiedy byliśmy na ulicach zupełnie sami. Marzenie!

sesja para zakochani gdansk stare miasto
sesja narzeczenska gdansk forum stare miasto
sesja narzeczenska gdansk forum stare miasto
sesja narzeczenska gdansk stare miasto

sesja narzeczenska gdansk forum stare miasto
sesja narzeczenska gdansk stare miasto motlawa

sesja zakochani para gdansk
sesja narzeczenska gdansk stare miasto motlawa
sesja narzeczenska gdansk stare miasto motlawa

Buziaki,
K!

Shopping Cart