fbpx
voucher sesja gdansk

Voucher na sesję czy to dobry pomysł na prezent?

W dzisiejszym wpisie chciałabym rozwiać wątpliwości odnośnie tego czy voucher na sesję kobiecą to dobry pomysł. Uważam, że doskonały! Rzadko same dla siebie robimy takie prezenty, choć również się zdarza. Więc jeśli nie masz pomysłu na kolejny prezent dla ukochanej, zastanawiasz się czy wybrać biżuterię, a może zabrać ją na kolację przy świecach.. Albo w pracy chcecie znajomej podarować prezent, ale zastanawiacie się co wybrać? Albo znowu stoisz przed wyborem prezentu dla przyjaciółki i nie wiesz na co się zdecydować..

Więc może sesja zdjęciowa będzie idealnym pomysłem? Gwarantuję Ci, że doskonałym! Poniżej garść najważniejszych informacji, nad którymi zapewne się zastanawiasz, a które mam nadzieję zaraz Ci wyjaśnię 😉

sesja zdjeciowa przent trojmiasto

Czy dostępne są ozdobne vouchery na sesję?

Tak. W ramach oferty dostępne są ozdobne vouchery, który idealnie sprawdzą się jako prezent.

Czy voucher na sesje obejmuje studio oraz makijaż?

Standardowa oferta nie obejmuje ceny studia oraz makijażu. Natomiast bardzo chętnie polecę Ci znajome makijażystki, które robią super robotę. Bez problemu również dobierzemy studio pod potrzeby sesji.

Natomiast zawsze też powtarzam, że w okresie letnim, kiedy dostępny jest piękny plener, dosłownie wszędzie, może nie warto wykupywać dodatkowo studia a wykorzystać plener, który mamy za oknem? Również jesteśmy w stanie wykonać eteryczne, sensualne ujęcia w plenerze.

Można również wykupić voucher na sesję i opłacić makijaż oraz studio.

Czy trzeba kupować voucher również ze studiem? Czy można wykupić samą sesję?

Tak jak wspominałam wcześniej, nie trzeba. Można wykupić voucher na samą sesję. A, kiedy osoba obdarowana zdecyduje jaką chce mieć sesję, zawsze studio można wynająć.

W jakim mieście jest możliwość zrealizowania sesji?

Sesje zdjęciowe realizuje głównie w Gdańsku i na terenie Trójmiasta. Nie jest dla mnie problemem, aby dojechać do pobliskich miejscowości. Trzeba uwzględnić jedynie koszt dojazdu.

Kto ustala szczegóły sesji?

Szczegóły sesji ustalam z obdarowaną osobą. To ona najlepiej wie jakie zdjęcia chciałaby mieć i staram się podpowiedzieć tak, aby była jak najbardziej zadowolona.

Co jeśli obdarowana nie będzie chciała sesji bieliźnianej? Są inne opcje?

Oczywiście. Voucher jest wypisany na ogólną sesję. Możemy zrobić bieliźniane kadry albo bardziej ubrane. Możemy również wykonać mix ujęć i część będzie ubrana, część rozebrana. Wszystko zależy od marzeń Klientki 😉

W jaki sposób zakupić voucher na sesje? Jakie są dostępne opcje?

Voucher można wykupić kontaktując się za pomocą formularza na stronie albo pisząc do mnie poprzez social media. Opłacić go można blikiem, przelewem lub gotówką w dniu odbioru.

Jak długo ważny jest voucher na sesje?

Voucher na sesje ważny jest pół roku od dnia zakupu. Myślę, że jest to wystarczający czas, aby umówić się w dogodnym dla wszystkich terminie.

voucher na sesje fotografia kobieca gdansk

Czy voucher obowiązuje tylko na sesje kobiece czy można wykorzystać go na sesję np. pary?

Voucher jest ogólny i można wykorzystać go na dowolną sesję kobiecą, wizerunkową lub z partnerem (w zależności jaki pakiet został wykupiony). Więc jeśli obdarowana osoba nie będzie chciała wykonać sesji indywidualnej, może zabrać na nią swojego partnera.

Nie ma jedynie możliwości przekazania voucheru innej osobie.

Czy na sesji mogę towarzyszyć partnerce?

Na sesji najlepiej pracuje mi się indywidualnie z Klientką. Nie zachęcam do zabierania osób postronnych, bo często ich obecność stresuje i krępuje Klientkę. Nie potrafi się otworzyć, bo czuję się obserwowana i oceniania. Dlatego najlepiej w tym czasie udać się na kawę i spacer i wrócić na koniec sesji.

voucher na sesje gdansk gdynia sopot elblag

Czy trzeba zgadzać się na publikację zdjęć?

Nie trzeba. Zgodę również, zgodnie z prawem, w dowolnym momencie można wycofać. Dlatego nie musicie się obawiać, że ktoś postronny będzie oglądać zdjęcia z bieliźnianej sesji.

Czy jest możliwość dobrania dodatkowych ujęć?

Jak najbardziej. W zależności od wybranego pakietu sesji, jest możliwość dobrania dodatkowych ujęć za dodatkową opłatą.

Czy dostępne są terminy tylko w tygodniu czy również w weekendy?

W zależności w jakim miesiącu są dostępny zarówno terminy w tygodniu jak i w weekendy.

Czy jest opcja zrobienia sesji w innym mieście?

Jest taka opcja. Trzeba wziąć pod uwagę koszty dojazdu do danego miejsca.

Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin sesji?

W miesiącach październik-marzec wystarczy z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem, w pozostałych miesiącach najlepiej kontaktować się minimum miesiąc wcześniej. W przypadku weekendów zachęcam kontaktować się jak najszybciej.

sesja zdjeciowa prezent gdansk

Czy otrzymam wszystkie zdjęcia z sesji, bez retuszu?

Po sesji otrzymasz link do galerii ze zdjęciami po wstępnej obróbce, z nich wybierasz swoje ulubione kadry. Jeśli natomiast chcesz otrzymać wszystkie zdjęcia z sesji, jest taka możliwość za dodatkową opłatą.

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe zdjęcia?

Galerię ze zdjęciami do wyboru wysyłam maksymalnie w ciągu tygodnia, po Twoim wyborze mniej więcej zdjęcia są gotowe w ciągu tygodnia. Potem zamawiam odbitki i cały proces zamyka się najczęściej w 3 tygodniach.

voucher na sesje kobieca gdansk

Jak przygotować się do sesji?

W kwestii przygotowania do sesji, mam na blogu cały wpis, w którym opisałam wszystkie najważniejsze informacje. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ 😉

Czy mogę prosić o ofertę sesji?

Cennik sesji jest ogólnodostępny na stronie i wszystkie pakiety można wykupić w formie voucheru. Kliknij TUTAJ jeśli chcesz zapoznać się z ofertą sesji.

Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis Wam się spodobał. A jeśli chcielibyście zakupić voucher dla kogoś bliskiego napiszcie do mnie korzystając z formularza na stronie lub bezpośrednio na maila kontakt@manikowskafotografia.pl

Buziaki,
Kasia

Shopping Cart