fbpx

Intymna sesja pary w wannie

Chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć o jednym z piękniejszych projektów, które siedziały w mojej głowie od dawna, ale nie miałam odwagi, żeby go zrealizować. Chodzi o bardzo sensualną i intymną sesję pary w wannie. Za chwilę przeniosę Was do małej łazienki, która pomieściła niewyobrażalną ilość miłości, namiętności i emocji! I to emocji, które powodują łzy i gęsią skórkę na ciele.
Nieskromnie powiem, że ta sesja jest lepsza niż trzy części Greya i 365 dni razem wzięte!

Sesja intymna pary – co może zrobić dla Ciebie jako odbiorcy?

Obecnie panujący okres nie sprzyja nam wszystkim.. Ale chciałabym, żebyście wyciągnęli z tej sesji jak najwięcej dla siebie. Zróbcie sobie kąpiel w wannie, nalejcie sobie wino i rozmawiajcie. Tak niewiele czasu poświęcamy sobie. Wiecznie zabiegani, wiecznie zajęci z milionem wyimaginowanych problemów.. które w obliczu epidemii okazują się niewielkie. Tylko przez nasze zamartwianie osiągają rangi problemów, z którymi nie możemy sobie poradzić.. A myślisz, ze skąd to wiem? Złap ukochanego za rękę, poobserwuj jego znamiona na ciele.. Znajdź wszystkie pieprzyki, blizny z dzieciństwa od wspinania się po płocie. Ucałuj je jakbyście dopiero co się poznali. Odkryjcie siebie na nowo, macie teraz tak wiele czasu na dotyk, na pocałunki, na miłość.

Powiedz czego w życiu pragniesz, czego się boisz. Zacznij mówić o uczuciach. Słuchaj. Związek to nie monolog. To ciężka praca, abyście oboje byli po prostu szczęśliwi. Takich chwil beztroskich mamy niewiele. Zacznij je stwarzać, zacznij od siebie. Nie oczekuj wiecznie, że druga osoba będzie starać się za Was obojga. Nie na tym to polega.

Gdzie możemy zrobić sesję miłosną dom, wynajęty apartament lub studio? Co będzie najlepsze?

Miejsce sesji to chyba najczęściej poruszana kwestia po zapadnięciu decyzji o zrobieniu sobie sesji miłosnej. Nie zawsze decydujecie się na zrobienie sesji w Waszym mieszkaniu, więc bardzo często poszukujemy apartamentów lub mieszkań, które można wynająć na dzień lub kilka godzin. Wcale to nie takie rzadkie rozwiązanie 😉 Możemy poszukać również studia, które są teraz stylizowane na mieszkania. Obie opcje są super i myślę, że warto rozważyć i zorientować się jakie rozwiązanie będzie dla Was najlepsze.

Jak wygląda i jak przebiega sesja intymna pary?

Niektórzy z Was mogą myśleć, że sesje sensualne zaczynamy od rozebrania się. A to wcale tak nie jest 😉 Osobiście bardzo zależy mi na czasie przed, kiedy możecie się ze mną oswoić, przyzwyczaić się do aparatu i rozluźnić się. Zaczynamy więc od zdjęć na łóżku, albo w kuchni. Najbardziej właśnie rozczulają mnie proste codzienne momenty zatrzymane na zdjęciach. To jak pijecie razem kawę, jak leżycie na łóżku, albo trzymacie się za dłonie. To dla mnie właśnie kwintesencja miłości. Prostota, codzienność i Wy.

Czy na sesji sensualnej trzeba umieć pozować?

Na sesji nie trzeba umieć pozować. Uwielbiam to jacy Wy jesteście i jeśli wszystkich ustawiałabym do zdjęć to każda sesja byłaby taka sama. Zmieniałyby się tylko osoby. A nie o to chodzi, prawda? Lubię naturalność, to że pokazujecie mi siebie na sesji. O to chodzi. O pokazanie Was, Waszych emocji i więzi, która jest miedzy Wami. To w jaki sposób siebie dotykacie, jak na siebie patrzycie jest wyjątkowe i bardzo chcę to przekazać na zdjęciach.

Obejrzyj tą intymną sesję w wannie i nabierz ochoty na więcej u siebie w życiu. Na zdjęciach widzisz prawdziwych ludzi, nie modeli. To przypadkowa Para, z którą nie znałam się wcześniej. Krótko po ślubie, ale długo ze sobą. Wciąż tak samo głodni siebie. To jak się dotykali, jak całowali, jak chłonęli siebie bez słów.. Miałam ciarki przez cały czas. Mogłam przez kilka godzin obserwować miłość. To niesamowicie piękne uczucie.

Ale wiesz co jest z tego wszystkiego najpiękniejsze? Słowa Patrycji już po sesji.. że zakochała się w swoim mężu na nowo, a myślała że bardziej kochać nie można 😉 Czasem niewiele nam trzeba, jakaś iskra która roznieca płomień na nowo. Idź rozniecić swoją iskrę.

Jeśli dotarłeś do tego miejsca daj znać jak Ci się podobają zdjęcia! Jestem niesamowicie ciekawa Twojej opinii :*

Jeśli masz ochotę zajrzyj do innych sesji na stronie 😉

5 thoughts on “Intymna sesja pary w wannie”

  1. Pingback: Akt Pary w studio | Co zrobić, żeby nie były wulgarne? - Fotograf Ślubny i Rodzinny Trójmiasto

Leave a Comment

Shopping Cart