fbpx

Sesja kobieca – czyli jak odkryć w sobie kobiecość

Cześć!

Okres zimowy zdecydowanie sprzyja nadrabianiu zaległości na blogu, a okres około świąteczny daje odrobinę więcej luzu. A to idealny moment, żeby pokazać Wam mój projekt marzenie, moje dziecko, które wykiełkowało we mnie około rok temu. To seria sesji 5 przepięknych kobiet w różnym wieku i na różnym etapie życia. Zorganizowana w ekstra loftowym wnętrzu BalticStories w Gdańsku. Pięć wspaniałych kobiet odważyło się zrobić coś dla siebie i zgłosiło się do mnie na sesję kobiecą. Cała organizacja była po mojej stronie, one jedynie przyszły rozkoszować się tym co dla nich przygotowałam.

Zorganizowałam sesje kobiece po to, żeby dziewczyny które się do mnie zgłoszą odnalazły siebie i pokochały siebie na nowo. W zupełnie innej odsłonie. Każdej z nas brakuje czasu dla siebie. Trzeba dobrze się zorganizować, żeby znaleźć czas pomiędzy dziećmi, zakupami, porządkami, pracą i czasem dla innych. Dlatego ten projekt był dla mnie tak ważny. Nie chciałam, żeby dziewczyny tylko wpadły, zrobiły zdjęcia i pobiegły dalej. Udało się wszystko ułożyć tak, aby dziewczyny w ciągu dnia wygospodarowały dwie godziny – jedną na makijaż, drugą na zdjęcia. Pomiędzy był czas na kawę i fit ciasteczka, które dla nich przygotowałam. Do tego mogły pogadać sobie o głupotach z innymi dziewczynami i choć trochę czasu poświęcić tylko dla siebie.

Jakie są efekty? Już od jakiegoś czasu możecie je podziwiać na moich social mediach – fb i instagramie 😉 Tutaj chciałabym pokazać Wam całe serie, żebyście mogli w tych zdjęciach się zakochać i później zgłosić się na kolejne edycje. Kto wie, czy za moment Ty nie pojawisz się w takim wpisie?

Jeśli chcesz zobaczyć więcej indywidualnych sesji wykonanych przeze mnie zapraszam tu 😉

1 thought on “Sesja kobieca – czyli jak odkryć w sobie kobiecość”

  1. Pingback: Jak pokochać siebie? - czyli cykl o odkrywaniu kobiecości - Fotograf Ślubny i Rodzinny Trójmiasto

Leave a Comment

Shopping Cart