fbpx

Akt w wykonaniu pięknej Aleksandry

Przed realizacją mojego dyplomu w Sopockiej Szkole Fotografii szukałam inspiracji i spełniałam swoje fotograficzne marzenia związane z fotografią aktu. Nie jest to łatwa dziedzina, bo trzeba mieć niesamowite wyczucie aby uwydatnić kobiece piękno zamiast je zabierać. Do realizacji tych pomysłów nie mogłam znaleźć lepszej modelki niż Ola. Ola jest przepiękną modelką, o niesamowitych kobiecych kształtach. Niejedna z nas oglądając zdjęcia marzy o tak krągłych, kobiecych kształtach. Nie wspominam już o reakcjach znajomych mężczyzn po publikacji tych zdjęć na swoim facebooku 🙂

Zajmując się już samą sesją. Szukałyśmy dobrego miejsca na realizację takich kadrów. Nie ukrywajmy, można je zrobić wszędzie, ale chciałam uzyskać intymny klimat i pokazać więź pomiędzy modelką a widzem. Więc ostatecznie zdecydowałyśmy się zrobić akty w Bunkrze. Ten klub ma bardzo oryginalny wystrój, klimat jest naprawdę powalający. Znajdziecie tam miejsca w różnym stylu, więc wykorzystałyśmy go najbardziej jak potrafiłyśmy. Na szczęście udało się tak umówić z właścicielem, że mogłyśmy przyjść przed otwarciem i korzystać ze wszystkich uroków tego miejsca. Powstało naprawdę mnóstwo subtelnych aktów, nie wulgarnych ale pokazujących piękno każdej z nas. Nie tylko to zewnętrzne, ale przede wszystkim to wewnętrzne.

Fotografie, które zrobiłyśmy nie byłyby tak niezwykłe gdyby nie wspaniała OLA! Jeśli też fotografujecie akty i szukacie odpowiedniej modelki do Waszego projektu koniecznie zajrzyjcie do niej i zapoznajcie się z jej portfolio. Jest NIESAMOWITE!

A teraz zachęcam Was gorąco o obejrzenia tych kilku, bądź kilkunastu fotografii.. dajcie znać jak się podobają 🙂

Leave a Comment

Shopping Cart