fbpx
sesja pokoleniowa

Sesja mama i córki | sesja na Dzień Mamy

Przychodzę do Was dzisiaj z przepiękną sesją mamy i córek, którą Karolina i Dominika sprezentowały swojej mamie na urodziny. Sesję wykonałyśmy w mieszkaniu Dominiki i super się przy tym bawiłyśmy. Poza wspólnymi ujęciami dziewczyny bardzo chciały, aby mama miała pamiątkowe zdjęcia również dla siebie. Brzmi to jak przepis na idealną sesję, prawda? 😉

Jak przygotować się do wspólnej sesji mamy z córkami? A może też z braćmi?

Po umówieniu się na konkretny termin omawiamy szczegóły sesji. Najważniejsze to ustalić zamysł całej sesji pokoleniowej i miejsce, gdzie możemy ją wykonać. Pomyślcie czy chcielibyście bardziej zwariowane ujęcia, czy może mają to być bardziej spokojne, ustawiane zdjęcia. Przy większym szaleństwie najlepiej sprawdza się plener, bo mamy więcej miejsca dla wszystkich. Przy spokojnej sesji, tak jak w przypadku sesji sióstr z mamą idealnie sprawdzi się też mieszkanie lub dom.

Pomyślcie jak chcielibyście się ubrać. Pięknie prezentują się zdjęcia, kiedy Wasze stroje są do siebie podobne. Ale możecie postawić również na różnorodność tak jak Dominika i Karolina i też będzie pięknie! Najważniejsze to dobre nastawienie i chęć stworzenia pięknej pamiątki na lata. Bo obstawiam, że jako starsze babcie będziemy chętnie do tych zdjęć wracać 😉

Gdzie najlepiej zrobić sesję? Lepiej sprawdzi się plener, czy mieszkanie bądź studio?

Nie ma tutaj jednej odpowiedzi. Do sesji pokoleniowej idealnie będzie pasować i plener i studio. Tak jak pisałam wcześniej po ustaleniu zamysłu na sesję, zdecydowanie łatwiej będzie nam ustalić czy szukam dla Was miejsca w plenerze, czy spokojnie zmieścimy się w studio. Zimą częściej sugeruje mieszkanie, bo nigdy nie wiemy jaka będzie pogoda, ale wiosną, latem i nawet jesienią przepięknie jest wszędzie i miejsc na sesję w plenerze nam nie zabraknie!

Sesja mamy z córkami – idealny prezent na Dzień Mamy!

Sesja mamy i córek to idealny pomysł na Dzień Mamy. Mam rację? Rzadko robimy sobie wspólnie zdjęcia, a jeśli już są to są zrobione na szybko telefonem i zawsze znajdziemy do nich jakieś ale. Może to właśnie teraz jest idealny moment na to, żeby zrobić sobie wspólną piękną rodzinną sesję? Czy to mamy z córkami, czy sesję pokoleniową w większym gronie. A jeśli spodziewasz się dziecka, albo Wasz maluszek już jest na świecie to tym bardziej jest to idealny moment na sesję!

W tym roku (2022) przygotowałam specjalną ofertę, wszystkie szczegóły opisałam w tym poście – https://www.instagram.com/p/CdKxEx3s593/ Korzystajcie z super promocyjnej ceny póki jest! ;))

Jak zarezerwować sesję pokoleniową?

Wystarczy, że do mnie napiszesz poprzez formularz albo bezpośrednio na maila kontakt@manikowskafotografia.pl Ustalimy wszystkie szczegóły i znajdziemy dogodny dla Was termin. A potem zostaje już tylko świetna zabawa na Waszej sesji pokoleniowej! ;))

Ile kosztuje sesja mamy z córkami lub wspólna sesja pokoleniowa?

Wszystkie informacje o pakietach sesji znajdziesz po tym linkiem 😉 Warto jednak w maju skorzystać z promocyjnej ceny, wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ 😉

sesja rodzinna mama corki
sesja pokoleniowa mama corki
sesja mama corki mama dzieci mama syn
sesja pokoleniowa mama corki
sesja mama corki dzieci
sesja kobieca dojrzala kobieta
sesja kobieca dojrzala kobieta
Shopping Cart