fbpx

Twoje sesje par mogą być łatwe i przyjemne, a zdjęcia wywoływać efekt “WOW!”

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się,
dlaczego Twoje sesje zdjęciowe par wydają
się monotonne i pozbawione emocji? 

Męczy Cię brak pomysłów na tworzenie
naturalnych, pełnych emocji ujęć, które
pokazują prawdziwą chemię i gorące
uczucia między dwojgiem ludzi?

Może masz problem z nawiązywaniem
dobrego kontaktu z parami, które wydają
się spięte lub niechętne? 
A może jesteś
introwertyczką i masz trudności z
nawiązywaniem kontaktu z klientami i
wprowadzeniem luźnej, spontanicznej
atmosfery na sesjach?

I wreszcie – czy męczy Cię brak
oryginalności swoich zdjęć, bo czujesz, że
wszystkie Twoje sesje wyglądają tak samo,
a różnią się tylko miejscem i ubraniami?

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań
odpowiedziałaś „TAK”, to mój webinar jest
właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz z webinarem:

Pokażesz prawdziwe emocje na zdjęciach:
Nauczysz się pobudzać pary do wyrażania prawdziwych uczuć podczas sesji i zaczniesz tworzyć autentyczne i dynamiczne ujęcia.

Zdobędziesz większą pewność siebie:
Bez względu na to, czy jesteś ekstrawertyczką czy introwertyczką, pokażę Ci jak nawiązać odpowiedni kontakt z Twoimi klientami i stworzyć relaksujący klimat na sesji.

Wykorzystasz przetestowane i sprawdzone triki:
Zdradzę Ci moje tajniki na naturalne i emocjonalne zdjęcia. Nauczysz się doradzać ludziom pozy w taki sposób, żeby nic nie wyglądało na pozowane i sztuczne.

Czego się dowiesz:

Jak komunikować się z parą:

Podzielę się swoją niezawodną strategią komunikacji z parą przed, w trakcie i po sesji. Pokażę jak łatwo możesz zamienić nieśmiałych czy niechętnych klientów w otwarte, chętne do współpracy osoby.

Jak pracować z trudnymi klientami:

Dowiesz się jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami, takimi jak niechętni mężczyźni czy spięci klienci. Nauczę Cię rozwiewać ich obawy i wprowadzać atmosferę relaksu i zaufania.

Jak tworzyć naturalne i emocjonalne zdjęcia:

Wyjaśnię Ci jak wprowadzić ruch na zdjęciach i jak sprawić, żeby to para w pewnym momencie przejęła inicjatywę. Tak, że oni zajmą się sobą, a Ty będziesz “tylko” robić zdjęcia.

Zobacz co mówią klienci webinaru

Bardzo pomogła mi część z informacją o komunikacji. Po tym wprowadziliśmy telefony od razu nawet po zwykłym zapytaniu klienta o naszą dostępność, więc od razu wtedy jesteśmy w stanie się dogadać czy mamy wspólny vibe czy też nie. Kolejno na pewno pytamy od razu na początku jak oni to widzą i jakie mają oczekiwania, wtedy wyjaśniamy, że niekoniecznie da radę to zrobić itd. Na początku od razu wiemy, żeby to wyjaśniać, a nie potem po fakcie trzeba się tłumaczyć dlaczego nie.. Więc od razu na początku dogadywania mamy wszystko wyjaśnione. 🙂

Karolina

Cieszę się, że miałam szansę, by uczestniczyć w webinarze o czułym fotografowaniu par 🙂 Pomimo tego, że czułe kadry to mój konik i tak tak znalazłam coś dla siebie :). Warto uczestniczyć w webinarach czy warsztatach innych fotografów, chociażby dlatego, by poznać ich sposób pracy i fotografowania. Jest to niezwykle budujące, kiedy w ich pracy odnajduje się siebie :). Tak było na Twoim webinarze Kasiu :).. Dziękuję Ci, że mogłam się od Ciebie uczyć 🙂

Dorota

Webinar bardzo polecam. 🙂 Zdecydowałam się na zakup, ponieważ miałam problem z wprowadzeniem luźnej atmosfery na sesji, aby klienci czuli się przy mnie swobodnie. Temat ten został poruszony w webinarze. Zaczęłam wykorzystywać te rady w praktyce i jest duuzo lepiej 🙂 Przełomową informacją było dla mnie to, żeby zanim zaczniemy robić zdjęcia – powiedzieć parze jaki mamy styl pracy i też co chcemy pokazać na zdjęciach 😊

Ania

Pokaż prawdziwe emocje na zdjęciach, zyskaj pewność siebie i poznaj wskazówki, dzięki którym pary będą wspominać Twoją sesję jak najlepszą randkę!

Pośpiesz się! Cena obowiązuje jeszcze przez..

pobrane (1)
blik
pngwing.com
Google-Pay-logo-768x432
Apple_Pay_logo